9029 500 0917

گروه دکوراسیون خانه برتر ارائه دهنده انواع کاغذ دیواری ، پارکت لمینیت ، ترمووو وود پلاست ، ترمو وود و کلیه ملزومات دکوراسیون داخلی از بهترین برندها و قیمت های مناسب میباشد.

کاغذ دیواری
یکی از پوشش های مناسب برای دیوارها و سطح های عمودی که در انواع مختلف با طرح ها و رنگ های مختلفی تهیه شده باشد را کاغذ دیواری میگویند. کاغذ دیواری یکی از مواردی است که در دکوراسیون داخلی به ان اهمیت زیادی داده میشود و دلیل ان این است که یک با استفاده با یک کاغذ دیواری مناسب شما میتوانید فضای خود را به شکل دلخواه کوچک و بزرک ,شلوغ , خلوت و ارام و هرگونه که مد نظرتان هست نشان دهید.

نکاتی برای خرید مناسب در زمینه ی کاغذ دیواری
در ابتدا انتخاب کاغذ بیشتر بستگی به این دارد افرادی که از ان استفاده می کنند چ گروه سنی هستند و چ فعالیتی دارند و یا برای حضور در ان فضا چه هدفی دارند به طور مثال اگر برای اتاق خواب استفاده شود باید توجه کرد که این اتاق برای استراحت و انجام کارهای شخصی و با توجه به گروه سنی فرد استفاده کنند.

برای اتاق نشیمن میتوان از رنگهای گرم استفاده کرد برا یخودمانی و کوچک نشان دادن فضا میتوان از طرح های شلوغ در این فضا استفاده کرد.
برای فضای پذیرایی میتوان از طرح های عمودی برای حسن شکوه و طرح های افقی برای بزرگ جلوه دادن فضا استفاده کرد.
در اینجا باید متذکر شوم برای خرید کاغذ دیواری باید به جنس ان و مقاومت ان در برابر ضربه و قابل شستشو بودن ان برای مکانهای مورد نظر توجه کرد.

دلایل انتخاب کاغذ دیواری
سهولت و سرعت اجرا
طرح ها و رنگهای مختلف که میتوان ان ها را به راحتی با سایر وسایل موجود ست کرد.
نداشتن مشکلاتی از قبیل بوی رنگ و … که در پوشش های دیگر وجود دارد
قابل شستشو بودن ان
مقاوم بودن ان در فضا های پر رفت و امد
قابلیت اجرا طرح های خاص برای فضاهای خاص و سفارشی
قیمت مناسب در عین تنوع فراوان نسبت به دیوارپوش های دیگر