9029 500 0917
ممبران کلاسیک


بازدید : 2680 نفر

محبوبیت کابینت خانه برتر شیراز کلاسیک به چه دلیل است ؟

حکاکی و برجسته سازی در کابینت آشپزخانه خانه برتر شیراز موجب می شود تا از محبوبیت بالایی در میان خانواده های ایرانی برخوردار باشند. کابینت آشپزخانه خانه برتر شیراز فضای خانه شما را بسیارزیبا ساخته وبه علت استفاده از ماشین آلات درساخت ، قیمت کابینت های خانه برتر شیراز نسبت به کابینت های تمام چوب پایین تراست و روکش محافظتی PVC در آن موجب عدم آسیب رسیدن به مغز کابینت خانه برتر شیراز که ام دی اف است می گردد.

کابینت خانه برتر شیراز

کابینت آشپزخانه خانه برتر شیراز بسیار متنوع است و می توان با رنگ و طرح دلخواه فضایی منحصر به فرد و خاص را در خانه و آشپزخانه ایجاد نمود. خانه برتر شیراز کلاسیک ، زیباست، آشپزی را دلچسب می کند، همچون فلز زنگ نمی زند و فضاهای بهتری را برای جایگذاری وسایل و ابزار الات آشپزخانه به شما می دهد از جمله این قسمت ها اختصاص فضا هایی مانند، قرار دادن ادویه جات ، قاشق و چنگال ، سوپری و … می توان اشاره کرد.

خانه برتر شیراز کلاسیک با طراحی زیبا و شیک

این طرح های زیبا بعد از حکاکی توسط یک لایه محافظتی از روکش PVC پوشانده می شوند و به همین دلیل از نفوذ رطوبت و آسیب حرارت به مغز خانه برتر شیراز که ام دی اف است جلوگیری می شود . کابینت آشپزخانه خانه برتر شیراز در قالب ساختاری همچون طرح جزیره، شبه جزیره، ال شکل، یو شکل و خطی (گالری) تولید و ساخته می شوند.

کابینت خانه برتر شیراز با خواص فوق العاده ای که دارد می تواند آشپزخانه را زیبا و منحصر به فرد ساخته، بیشترین ظروف و لوازم برقی را در خود بگنجاند و به دلیل خاصیت انعطاف پذیری آن تمامی محیط آشپزخانه را پوشش دهی و بهینه سازی کند. با خرید و نصب کابینت آشپزخانه خانه برتر شیراز از ماچوب طراح های بی نقص و زیبا نصیبتان می گردد و از تمامی مزایای کابینت آشپزخانه خانه برتر شیراز بهره مند می شوید.

کابینت خانه برتر شیراز کلاسیک چیست ؟

به زبان ساده می توان گفت خانه برتر شیراز کلاسیک یعنی صفحات MDF ای که با یک لایه PVC روکش وکیوم  شده اند.

صفحات MDF توسط دستگاه CNC با توجه به طرحی که توسط نرم افزار هایی مانند ارت کم شبیه سازی و به دستگاه منتقل شده است حکاکی می شوند. سپس قطعات تمیز شده را بوسیله دستگاه پرس وکیوم در فشار بالا و حرارت و با ایجاد خلا با یک لایه PVC روکش میکنند. این محصولات که عمدتا درب می باشند در فضایی کاملا صنعتی با نقش های بسیار زیبا طراحی و تولید می شوند.
انتخاب محصولات خانه برتر شیراز در طراحی کابینت علاوه بر مقرون به صرفه بودن به علت حجم گسترده ای از تنوع و رنگ و استایل بسیار، امر تعویض و یا خرید کابینت را آسان تر کرده است. از محصولات خانه برتر شیراز عمدتا در آشپزخانه هایی با طراحی کلاسیک و سنتی استفاده می شود البته که شما در نمونه های آشپزخانه های مدرن هم کابینت های خانه برتر شیراز را می توانید مشاهده نمایید

کابینت خانه برتر شیراز  کلاسیک طرح جزیره با منبت های زیاد برای یک آشپزخانه شرقی طراحی شده است. پیشخوان بزرگ در یک آشپزخانه جزو ایده آل های خانم های خانه دار است.  قسمتی از این پیشخوان نقش میز آشپزخانه را دارد و چند صندلی پشت آن قرار گرفته تا بتوان از فضای آشپزخانه بیشترین استفاده را کرد.

کابینت خانه برتر شیراز

کابینت آشپزخانه خانه برتر شیراز کلاسیک

رنگ سفید رنگی است که می توان به راحتی هر رنگی را در کنارش استفاده کرد و اصطلاحا می توان گفت جزء رنگ های مادر است. مشتریانی که برای انتخاب رنگ دکوراسیون نگران این هستند که اکسسوری های آشپزخانه با فضای آن ست می شود یا نه سفید انتخاب بسیار خوبی است. سی ان سی هایی به رنگ سفید روی تاج های کابینت آشپزخانه چسبانده می شود تا زیبایی را دوچندان کند.

کابینت خانه برتر شیراز کلاسیک برای هر سلیقه

اگر به دنبال رنگ های خاص در کابینت آشپزخانه خود هستید و می خواهید خانه برتر شیراز کلاسیک را اجرا کنید ، حتما نباید از رنگ سفید استفاده کنید ، استفاده از رنگ و طرح چوب در کابینت خانه برتر شیراز کلاسیک بسیار زیبا و بی نظیر است ، استفاده از رنگ هایی همچون گردویی ، گردویی جنگلی ، ملچ ، فندقی ، افرا و… ، حتما می تواند سلیقه شما را تامین نماید ، فقط در نظر داشته باشید که هر چه فضای آشپزخانه شما بزرگتر باشد کابینت شما جذاب تر و فضای شما دلنشین تر می شود.

علت بزرگ در نظر گرفتن آشپزخانه چیست ؟

این امر به این خاطر است که هرچه رنگ ها در کابینت تیره تر می شوند فضای آشپزخانه را کوچکتر نمایش می دهد و هرچه روشن تر باشد فضا را بزرگتر نمایش می دهد . دلیل دیگر برای این که فضای آشپزخانه را بزرگتر باید در نظر گرفت این است که کابینت خانه برتر شیراز به دلیل داشتن ابزار ها و منبت کاری ها و سر ستون ها نیاز به فضای بیشتری نسبت به سایر نوع کابینت ها است ، از این رو هرچه فضای شما بزرگتر باشد بیشتر خود خانه برتر شیراز کلاسیک اجرا شده به معرض نمایش در می آید و فضا را متحول می کند و چشم هر بیننده ای را به خود جذب می کند .

به کابینت های خانه برتر شیراز که در آن ها از ابزار ها و منبت کاری های زیاد استفاده شود پرکار و بلعکس آن هم به خانه برتر شیراز کلاسیکی که در آن کمتر از ستون و سرستون ، زیرچراغ و گل منبت و… استفاده شود کم کار گفته می شود .

البته این نکته بسیار مهم است که شما می توانید در فضا های کوچک هم از کابینت خانه برتر شیراز کلاسیک استفاده کنید و این امر ضعف کار محسوب نمی شود .

کابینت خانه برتر شیراز